بلاگ

راهنمای خرید پوشاک زنانه اسپرت

خوشتیپ و خوش لباس بودن کار

سختی نیست و به راحتی می توان به آن دست یافت فقط لازم است اصول و ترفندهای لباس زنانه اسپرت را بدانید. امروزه یکی از سبک های مورد علاقه خانم های جوان تیپ اسپرت است. مانتو، شلوار، کیف و کفش همگی تیپی سر زنده و شاد را به شما هدیه می دهد. برای تیپ اسپرت ما به شما دخترها یک شلوار جین روشن، مانتو سفید یا آبی (طرح جین باشه بهتره) و یک کتانی اسنیکرز یا کفش روباز پیشنهاد می کنیم. شال های بلند سه متری هم برای تکمیل تیپ اسپورت بسیار عالی است تا شما را به اوج جذابیت برسانند. شلوارهای پارچه ای گشاد که در ایران به نام شلوار پاکتی معروف شده اند هم می توان با این تیپ ست کرد.

یکی از ویژگی های تیپ اسپرت زنانه این است که از بلوزهای ساده و یا چهارخانه ی قرمز رنگ و همچنین شلوارهای جین آبی روشن استفاده کنند، این تیپ یکی از تیپ هایی است که بسیاری از هنرمندان هالیوودی نیز از این تیپ استفاده می کنند.

یکی دیگر از رنگ هایی که امروزه جایگاه ویژه ای میان جوانان دارد استفاده از رنگ های پاستلی است، استفاده از این نوع رنگ ها نیز برای داشتن تیپی اسپرت می تواند ایده ای جذاب باشد.

از جمله رنگ های پاستلی که طرفداران بسیاری دارد و امروزه مد هستند می توان به رنگ هایی همچون رنگ آبی نوزادی، صورتی کم رنگ و گلبهی اشاره کرد.

از لباس های براق و مجلل استفاده نکنید

سبک های متفاوتی برای لباس پوشیدن وجود دارد که هر کدام از این سبک ها نوع لباس پوشیدن خاص خود را دارد. افرادی که می خواهند تیپی اسپرت داشته باشند نباید از پارچه های ساتن و براق استفاده کنند.

برای این که روحیه ی جوانانه ی شما در تیپ تان مشخص باشد توصیه می کنیم تا جایی که امکان دارد از پارچه هایی برای لباس های خود استفاده کنید که دارای طرح ساده و همچنین رنگ های روشن هستند.

توجه داشته باشید استفاده از لباس های پر زرق و برق نه تنها باعث می شود که فرد تیپ اسپرت نداشته باشد بلکه سن فرد را نیز بالاتر نشان می دهد.

شما می توانید از لباس های پر زرق و برق برای مجالس و یا مهمانی های رسمی خود استفاده کنید اما این نکته را به یاد داشته باشید که استفاده از این نوع سبک های لباس جایی در یک تیپ اسپرت دخترانه ندارد.

شلوار جین

این روزها شلوار جین های قدیمی دوباره مد شده اند و طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. اگر می خواهید استایل شیکی داشته باشید می توانید از این شلوارها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *